Vitware
Software pro výuku angličtiny
Titulní stránka > Smart Tests

Smart Tests

English Me!

Vyzkoušejte novou výukovou aplikaci English Me, která převzala většinu funkcí programů Word Manager a Smart Tests a přidala mnoho nových zajímavých prvků. Více informací zde.

Vývoj a prodej programu Smart Tests byl ukončen.


SMART TESTS je program, který přináší do jazykového testování zcela nový rozměr. Jsou to testy, které nejen prověřují Vaše znalosti, ale zároveň učí. Nedozvíte se tedy pouze, kde jste udělali chybu a jak to mělo být správně, ale program Vám ihned nabídne vysvětlení, proč to chyba byla a proč to mělo být jinak.

Čím se tedy SMART TESTS výrazně liší od spousty podobných produktů, je především to, že se jedná o testy výukové. Obsahuje rozsáhlou databázi téměř 5000 testových otázek, z nichž každá je doplněna srozumitelným vysvětlením správných i špatných odpovědí v češtině. Student zde má k dispozici širokou škálu témat. Zkoušet se může nechat např. z nejrůznějších gramatických problémů či tématických okruhů slovíček. V nabídce je i několik set otázek zaměřených na frázová slovesa a idiomy. Na své si přijdou studenti od začínajících až po pokročilé.

Věříme, že s našimi testy zaznamenáte znatelné pokroky a jazykové testování pro Vás bude zábavou.

Cena: 390 Kč (ceny jsou včetně DPH 21%)

Systémové požadavky:

  • Windows (XP, Vista, Win 7)
  • 128 MB RAM
  • 150 MB na disku